tel: Warszawa + 48 733 843 423; Wrocław +48 572 838 733 email: biuro@zoofizjoterapia.edu.pl

Kursy

KURS TAPING KONI W PRAKTYCE

Dwudniowy kurs obejmuje 5 godzin nauki teoretycznej i 10 godzin praktycznego zastosowania zdobytej wiedzy. Zajęcia będą odbywać się w grupach maksymalnie 10-cio osobowych.


KURS MASAŻU PSÓW I KOTÓW

Kurs jest kierowany do wszystkich osób, które z racji zainteresowań lub też wykonywanej pracy, pragną zyskać umiejętności pozwalające na przeprowadzenie profesjonalnego masażu u swoich podopiecznych. Kurs jest dedykowany m. in. technikom weterynarii, zootechnikom, lekarzom weterynarii, zoopsychologom, hodowcom, petsitterom, dogoterapeutom, osobom zajmującym się szkoleniem, jak również właścicielom zwierząt.


KURS MASAŻU KONI

Kurs ten skierowany jest do studentów, którzy chcą rozpocząć karierę jako zooterapeuci, ale także do fizjoterapeutów, ludzkich masażystów, końskich masażystów z innych szkoleń oraz trenerów i jeźdźców, którzy chcieliby zdobyć lub poszerzyć wiedzę z zakresu fizjoterapii koni.


KURS ZOOFIZJOTERAPEUTA PSÓW I KOTÓW

Kurs obejmuje 13 zjazdów weekendowych. Zajęcia odbywają się w Warszawie oraz we Wrocławiu. Ukończenie kursu umożliwia pracę w zawodzie zoofizjoterapeuty.


KURS ZOOFIZJOTERAPEUTA KONI

Kurs obejmuje 7 zjazdów weekendowych i 5 zjazdów piątek-sobota-niedziela, łącznie 220 h godzin zajęć. Zajęcia odbywają się w Warszawie oraz we Wrocławiu. Kurs objęty jest Patronatem Warszawskiej Izby Lekarsko-Weterynaryjnej.