Paulina Legieć

Zoofizjoterapeuta

Jestem absolwentką wydziału fizjoterapii na AWF we Wrocławiu. W trakcie studiów ukończyłam kurs “Fizjoterapii małych zwierząt” w Studium Fizjoterapii Zwierząt oraz odbyłam praktyki zawodowe w Ośrodku Rehabilitacji Zwierząt Animal Active we Wrocławiu, w którym obecnie pracuję.
Interesuję się kinezyterapią, czyli terapią poprzez ruch, masażem oraz technikami manualnymi. Stale poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w dodatkowych seminariach i kursach. Brałam udział m.in. w warsztatach “Terapia blizn u małych zwierząt”, “Staw biodrowy – osteopatyczne strategie terapii psów” oraz ukończyłam szkolenie “Myofascial Kinetic Lines – Taśmy Mięśniowo-Powięziowe u Psów”. W rehabilitacji zwierząt ważne jest dla mnie zrozumienie czworonożnego pacjenta i indywidualne podejście.
Prywatnie jestem właścicielką trzech adopciaków – starszej suczki Czarnej, Kusego – psa na trzech łapkach oraz Hanki – szczura dumbo.