Nazwa:
Intensywne, spersonalizowane warsztaty analizy budowy ciała i biomechaniki ruchu psów z Chris Zink

Termin:
21.08.2023

Miejsce:
Ośrodek konferencyjny 4 Żywioły w Falentach k. Warszawy
4zywiolyfalenty.pl, Al. Hrabska 4, 05-090 Falenty, Woj. Mazowieckie

Do kogo skierowane są warsztaty?
Warsztaty skierowane są przede wszystkim dla opiekunów psów sportowych i pracujących, a także dla zoofizjoterapeutów, instruktorów fitnessu dla psów, trenerów sportów kynologicznych, masażystów psów, lekarzy i techników weterynarii.

Prowadząca:
Chris Zink DVM PhD DACVP DACVSMR CCRT CVSMT CVA*

*Chris jest lekarzem weterynarii z tytułem doktora nauk weterynaryjnych, certyfikowanym specjalistą w dziedzinie weterynaryjnej medycyny sportowej i rehabilitacji (DACVSMR) i patologii weterynaryjnej (DACVP) oraz ma dodatkowe szkolenie w zakresie rehabilitacji psów (CCRT), weterynaryjnej terapii manipulacji kręgosłupa lub chiropraktyki (CVSMT) i akupunktury psów (CVA).

Program warsztatów
Warsztaty obejmują indywidualną ocenę struktury i biomechaniki ruchu każdego psa uczestniczącego w warsztatach, dokonaną przez Chris Zink. Chris ocenia strukturę i biomechanikę ruchu każdego psa indywidualnie, szczegółowo omawia i wskazuje uczestnikom, na co należy zwrócić uwagę. Reszta grupy jest obecna podczas dokonywania wszystkich ocen, aby mogła skorzystać z obserwacji jak i oceny palpacyjnej poszczególnych psów. Podczas warsztatów Chris omawia kwestie związane z żywieniem i suplementacją dla poszczególnych psów w oparciu o najnowsze dane naukowe.

Regulamin warsztatów:

1. Możliwe jest wzięcie udziału w warsztatach jako Uczestnik z Psem lub Obserwator
  2. Obowiązuje limit miejsc:
  3. 12 Uczestników z psami. Każdy uczestnik warsztatów będzie mógł zaprezentować wyłącznie 1 psa przed Chris Zink.
  4. 50 Obserwatorów bez psów. Psy mogą być obecne podczas tego dnia szkolenia, ale muszą pozostawać w klatce i nie mogą zakłócać przebiegu warsztatów. Tego dnia psy Obserwatorów nie będą oceniane przez Chris.
  5. Uczestnik wyraża zgodę, aby pozostali uczestnicy oraz obserwatorzy byli obecni podczas oceny jego psa oraz poznali wszelkie informacje przekazywane przez Chris, dotyczącego jego psa.
  6. Uczestnik wyraża zgodę, żeby jego pies był dotykany przez innych, wybranych uczestników.
  7. Uczestnik deklaruje, że jego pies jest generalnie zdrowy, a zwłaszcza, że nie jest aktualnie leczony z powodów ortopedycznych ani neurologicznych.
  8. Obserwator jest świadomy, że główny nacisk będzie położony na analizę prezentowanych psów, a uczestnicy mają pierwszeństwo przy zadawaniu pytań odnośnie ich psów oraz innych psów, w tym pacjentów. Obserwatorzy będą mieli możliwość zadawania pytań ogólnych lub dotyczących prezentowanych psów, jednak nie będą mieli możliwości zadawania pytań dotyczących ich podopiecznych.

Koszty uczestnictwa – Uczestnik + Pies

Cena dla uczestników Seminarium z Chris w dniach 19-20.08.2023 1100
Cena dla pozostałych uczestników 1400

Koszty uczestnictwa – Obserwator

Cena dla uczestników Seminarium z Chris w dniach 19-20.08.2023 550
Cena dla pozostałych uczestników 700

* Cena obejmuje: udział w części praktycznej, materiały, przerwy kawowe oraz lunch

* Cena nie obejmuje: zakwaterowanie oraz pozostałe wyżywienie

* Opłata należy dokonać jednorazowo, w ciągu 2 tygodni od daty zgłoszenia

Poprzez zgłoszenie rozumie się wypełnienie formularza on-line: https://zoofizjoterapia.edu.pl/formularz-zgloszeniowy/

Uwaga! Osoby zainteresowane noclegiem proszone są o kontakt bezpośrednio z p. Anną Pakułą, pod adresem mailowym a.pakula@4zywiolyfalenty.pl oraz pod numerem telefonu: 696 05 08 08 maksymalnie do 30.05.2023. Po tym terminie nie gwarantujemy dostępności miejsc. Przy kontakcie prosimy powołać się na Studium Fizjoterapii Zwierząt

Studium Fizjoterapii Zwierząt sp. z o. o.

Więcej szczegółów na temat kursu i organizacji:
Małgorzata Lubkiewicz: 606 460 463
W przypadku rezygnacji z kursu w terminie do 05.07.2023 przysługuje zwrot wniesionej kwoty za kurs po potrąceniu kosztów manipulacyjnych (300 zł).
W przypadku rezygnacji po 05.07.2023, nie przysługuje prawo zwrotu wniesionej kwoty.