SEKCJA POKAZOWA TAŚM MIĘŚNIOWO – POWIĘZIOWYCH U PSÓW

Precyzyjna wiedza na temat funkcjonowania taśm mięśniowo – powięziowych pokazana w najbardziej obrazowy sposób. Ten warsztat pozwoli na zrozumienie bardziej anatomii, fizjologii i funkcjonowania powięzi. Umożliwi lepsze zrozumienie wzajemnych połączonych sieci powięzi, która tworzona jest przez tkankę łączną w całym ciele.

Warsztaty będą tłumaczone na język polski. Całość sekcji będzie można śledzić na preparacie oraz na ekranie.

Termin: 17.01.2019 r., 10.00 – 17.00

Miejsce: SGGW – Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie

Do kogo skierowany: zoofizjoterapeuci, lekarze weterynarii, fizjoterapeuci, osteopaci, osteopaci zwierząt, technicy weterynarii

Vibeke Sødring Elbrønd

Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej w University of Copenhagen. Doktor z zakresu anatomii i fizjologii. Jest profesorem anatomii i biochemii w Department of Veterinary and Animal Science. W 2008 roku została chiropraktykiem weterynaryjnym i od tamtej pory jej pole badań to biomechanika funkcjonalna, anatomia z naciskiem na powięź, jej funkcję i integralność. Wykładała już na kilku konferencjach, kursach i warsztaty w tej tematyce. W 2016 zdała egzamin IVAS z akupunktury weterynaryjnej. Oprócz pracy dydaktycznej prowadzi również własną praktykę, gdzie leczy aparat ruchu psów oraz koni za pomocą technik manualnych takich jak chiropraktyka, terapie powięziowe oraz lasera i zabiegów akupunktury.

Tove Due

W 1990 Ukończyła studia weteryjne. Od 2000 roku specjalizuje się w medycynie alternatywnej. Na co dzień stosuje w swoich terapiach akupunkturę, homeopatię i osteopatię. Zdobyła tytuł akupunkturzysty przyznany przez International Veterinary Acupuncture Society i zawód osteopaty przyznany przez International School of Equine Osteopathy by Pascal Evrard.

Program warsztatów:

10.00 – 13.00

Prezentacja trzech linii powierzchownych: SDL (Powierzchowna Linia Grzbietowa), SVL (Powierzchowna Linia Brzuszna), LL (Linia Boczna).
Prezentacja : Linia Funkcjonalna (FL), Linia Spiralna (SPL)

14.00 – 17.00

Prezentacja: Linii Protrakcyjnej Kończyny Piersiowej (FLPL), Linii Retrakcyjnej Kończyny Piersiowej (FLRL) oraz Głębokiej Linii Brzusznej (DVL)

do 15.12.2018po 15.12.2018
Członkowie PZZ, absolwenci i słuchacze SFZ500 zł550 zł
Pozostali550 zł600 zł
Studenci SGGW450 zł500 zł

Uczestnik Warsztatów:
Cena obejmuje: udział w części wykładowej i praktycznej, materiały, przerwy kawowe
Cena nie obejmuje: zakwaterowanie oraz pozostałe wyżywienie

UWAGA!!! Przy zgłoszeniu prosimy o załączenie:
Absolwenci SFZ: numeru zaświadczenia o ukończeniu kursu
Członkowie PZZ: potwierdzenie wpłaty ostatniej składki członkowskiej

Poprzez zgłoszenie rozumie się:
wysłanie zgłoszenia na adres rekrutacja@zoofizjoterapia.edu.pl oraz wniesienie stosownej opłaty na podany poniżej numer konta z dopiskiem ”Sekcja Psa – imię i nazwisko uczestnika”

Zgłoszenie powinno zawierać:

• Imię i nazwisko
  • nr telefonu
  • adres e-mail
  • dane do faktury

Studium Fizjoterapii Zwierząt sp. Z o. o.

Pytania odnośnie szkolenia prosimy kierować na adres: biuro@zoofizjoterapia.edu.pl oraz telefonicznie do p. Justyny Kalbarczyk 600 910 988